Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Výskyt

Liberec

Skaph

S djingem začal roku 2009, o rok později poprvé zahrál v nesmrtelném klubu Had na libereckých vysokoškolských kolejích. Tam se také seznámil s dj Shark8, se kterým si tenkrát stylově padl do noty a tak se dostal pod hlavičku liberecké CBS crew. Společně s ní začal hrát po všech místních klubech, kde mohl hrát techhouse, minimal nebo techno. Později přišly na řadu i pražské a jiné mimoliberecké kluby. Na koleji taky uspořádal 18 dílů pravidelné multižánrové párty Electronic Education, která však v současnoti funguje jako čistě drum n bass akce a přenechal ji jiné crew. 

Jelikož se v průběhu let začal stylově profilovat čím dál víc do moderního hutného soundu, začátkem roku 2013 společně s Toni Riotem a kolegou z CBS crew Jörg Hartnerem jako moderátorem podcastu, rozjíždí vlastní projekt CLCK a zakládá web www.clck.cz. V libereckém klubu Experiment, téměř až do jeho zániku, pak pod touto hlavičkou jednou do měsíce pořádal stejnojmennou párty věnovanou "deepovějším" rovným beatům od house až po techno, a dále nepravidelnou akci Techno je všechno, jejíž název hovoří za vše.

V současnosti akce téměř nepořádá a hraje tam, kam ho pozvou a je tam dobrý zvuk :))  Věnuje se hlavně podcastům a vlastní produkci

Hraje z gramofonů, později setup rozšířil o software Traktor Scratch a efektový kontroler. V jeho setech uslyšíte hlavně techno, různé polohy house music (obojí ovlivněné především labely jako např. Ostgut Ton, Dekmantel, 50Weapons, Killekill a další) a snad ve všech jeho setech najdete víc nebo míň acidových tracků. Rád si ale zahraje i minimal, garage či bass music, pokud je k tomu vhodná příležitost, tak i ambient či downtempo. Zkrátka záleží na tom, kde hraje a s kým hraje.

Na kontě má i pár vydaných EP a remixů na labelech FRESKY, Ex-Tract Records, Mangsidig Records a Dirty Corner Recordings. Produkci se má v plánu věnovat i nadále a snad i intenzivněji.