Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

České Budějovice

Dual Preset

DUAL PRESET se věnuje DJingu od roku 2003, tehdy ještě pod jménem DJ Caye Caulker. Téhož roku pořádá spolu s přáteli pravidelné parties v Novém Boru. Zde měl možnost se zdokonalovat a vytvářet si svůj originální a osobitý styl.

Začátkem roku 2006 dostává nabídku pořádat obdobnou party v dnes již legendárním Liquid klubu v severních Čechách. Jeho hraní se tu setkává s velmi kladnými ohlasy, a měl možnost si zde zahrát na akcích jako jsou Kick Da Night, Lucca Frisco Tour, Warm Up SOL, Warm Up Apokalypsa a dalších.

V roce 2007 se stal residentem a spolupořadatelem parties v clubu Autonomia, Česká Lípa.

V průbehu roku 2008 vyhrál soutěž pro nové talenty organizovanou Djem Agentem a učastil se indoor festivalu PIGFEST 13 v Plzni. Zároveň se podílí na projektu CLEVERMUSIC.

V roce 2009 opět vyhrál v soutěži talentů a hrál na PIGFESTU Open Air 09 po boku Djů: Clodagh, Frank Kvitta, Jay Beck a dalších. Pod projektem Clevermusic se účastnil warm-upů na úspěšný festival PULZAR.
O rok později získal významnou nabídku od prestižního clubu ROXY / Praha, kde vystupoval se známými DJi Agentem a K.Sandrou.

Od roku 2010 musí hraní na celé 3 roky kvůli pracovní vytíženosti odložit, aby se mohl v roce 2013 vrátit pod novým jménem a v plné síle za mix.

Pod novou přezdívkou DUAL PRESET začíná produkovat vlastní hudbu za pomocí softwarů Ableton a Maschine (první track s názvem „Morph“). Využívá ke hraní software Ableton, kterým doplňuje vystoupení o life performance.
Dual Preset has supported DJs including:

Frank Kvitta (DE), Ortin Cam (BE), Clodagh (IR), Arcane (PL), Boss (SK), Lucca, Michaela Salačová, Ladida, Agent, Kaisersoze, Jerry, Spyro, Pavel Krejdl, Steen and The Keeper, Golpe, Džejár, Efotan, Bon Finix, Daho+Ginger, Jamal DJs, Marty K!..a další.
Další info:

Soundcloud
Facebook
Twitter
Youtube chanel

Současně používaná technika:
- Traktor PRO 2
- midi ovladač Allen@Heath XONE:K2
- Ableton Live 9
- Traktor Kontrol F1