Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

   
20.02.Dj Franke Gigs
Výskyt

Český Brod

Franke

Dj Franke vlastním jménem František Urban je rodákem z Liberce,v jeho 15 rokách opouští rodné město a stěhuje se do Českého Brodu. První DJské kroky v roce 1993 ho zavedly na okolní diskotéky (např. Bubo-Jirny u Prahy, Maximum- Kolín, Texana-Jinolice u Jičína), kde hrával z CD-disko a house. Vzhledem k tomu že chodil, do dnes už legendárních klubů, jako je Nathalie-Kolín, Sluníčko-Dětský dům Praha, Ládví-Praha tak i do našich nynějších a předních klubů Roxy a Radost FX. Byl ovlivňován stále více klubovou scénou a různými styly hudby. V roce 1999 si kupuje své první gramofony a první housové desky. Postupem času přibývalo desek, ale už né jen housové, ale i techno a samozřejmě kvalitnější technické vybavení. Franke je perfekcionalista, z jeho setů je cítit energie a dynamika. Velký důraz klade na vývoj setu a dějovost, nabízí aktuální a nejnovější desky z oblasti techno scény. V současné době tedy hraje především techno, ale občas i house. Od léta 2007 koketuje s techno minimalem a začátkem roku 2008 se seznamuje a poušti do vlastni produkce.


Stále blíže a častěji se setkává s Nikou 77@Inigem Kennedym, Agentem, Pavlem Krejdlem, jimiž sety je stále ovlivňován dodnes. V roce 2003 se stává členem Basswave bookingu a v 2005 vstupuje do dalších dvou bookingu a to do CTRL agency, pod server Sewer.techno.cz. Na začátku roku 2006 opouští Basswave a stává se exklusivním členem pro Sewer.techno.cz. V poslední době začal být přibírán na akce projektu ETA, za kterým stojí Dj Goldstar a také bookingu Technovinyl později Funtastic, který působyl v jižních Čechách. V Praze byl residentem akce BassWave Attack, Inkubator a od 2005 je rezidentem open airu Summer Session, který se koná u Žďákovského mostu nedaleko Orlické přehrady.
 

Kluby, události a místa, kde hrál v zahraničí:

MiniMax - Radost - Bratislava - Slovensko - rok 2009 
Insomnia - Vegas klub - Hriňová - Slovensko - rok 2007 
Solid 2006 (open air) - Čereňany - Slovensko - rok 2006

Mohly jste ho slyšet v: Kutné Hoře - Mamut,Military,Česká 1,Jáma,Corso - residentafter party po Christmas a Neural Exiter, Praze - Roxy,Abaton,open air Dubtech,Guru,Molecular,Boiler,Styx,XT3,Celebriti café,O2 bar i na Nymbursku - Zoltán a v Českém Brodě - Kutilka,Lidˇák, Liberec - Výstaviště,Liqvid,Escape,L-klub Lázně,L2,Joy,Smržovka - Klub Kino, Červený Hrádek u Plzně - Ripley, Plzeň - Run way, Lovosice – Quintrix, Roudnice nad Labem - Průvan, Ústí nad Labem - Atomic,Ledeč nad Sázavou - Mlejn, Sázava - Shambala, Zruč nad Sázavou - Club pod zámkem, Děčín - Sklepy pivovaru,Beseda, Strakonice - Sensi, České Budějovice - Dwě Pare,K2,Martys Orlická přehrada - Žďákovský most, Opařany u Tábora - U Šneka, Doubrava - Micro, Týn nad Vltavou - klub K6C, Tábor - Staročeská. Rovněž zamířil na Moravu - Boskovice (Raver's Unite 2), Brno - Fléda,Těsně vedle, Blansko - Pizzazz, Frýdek Místek - Stone.

 

Nej párty:

BPM wars (2011) - open air - Tři Dvory u Kolína
CzechPoint 9 (2009)- Abaton - Praha
Ultima (2008) - Roxy - Praha
Summer Session 4 (open air 2008)- Žďákovský most - Orlík (1200 návštěvníků)
Aquaphonic 7 (2007)- Výstaviště - Liberec 
Summer Session 3 (open air 2007)- Žďákovský most - Orlík (550 návštěvníků)
Solid 2006 (open air) - Čereňany - Slovensko (okolo 1000 návštěvníků)
Insomnia - Vegas klub - Hriňová - Slovensko
Summer Session 2 (open air 2006)- Žďákovský most - Orlík (600 návštěvníků)
Technokongres 2 - Abaton - Praha
Summer Session (open air 2005)- Žďákovský most - Orlík
Technologies 2 - Sklepy pivovaru - Děčín
KNOCK OUT Round 2 - Pizzazz - Blansko

 

Má za sebou vystoupení s World Djs:

Marcelo K2 aka The Pusher (Brazil), Fernanda Martins (Brazil), Candy Cox (Brazil),James Ruskin (UK), Voidloss (live PA; UK), Inigo Kennedy (UK), Kwaczo (UK), Greg Zogg (UK), Dill Zogg (UK), Industrialyzer live (PT), Spiros Kaloumenos (GR), Greg Notill (FR), Christian Wünsch (ESP), Mario Ranieri (AT), Torsten Kanzler (DE),O.B.I. aka Tobias Lüke (DE), Mike T (DE), Andrew (DE), Boss (SK), Toky (SK),Djane Mayla (SK), Ultra (SK), Cosmo (SK), Vega (SK), Chambermaid (SK), Baloo(SK) 

 

V průběhu let si zahrál po boku několika špiček české taneční scény:

Agent, Coitus Exitus, Nika 77, Pavel Krejdl, LayDee Jane, K.Sandra, Elektrabel, Hyde, Kaisersoze, Piny, B.One.K, P@co, Andrew Matta, Monotype, Deepdance, Nevety, Daho & Ginger, Vitamin, Sidecar, Artoo, Goldstar, Tektoys crew, Scorn, Wobr, Skipworker, Elektrabel, Logick , Diesel Phunk, Nailer, Abu, Reznik, Subgate, Ambitech (live).