Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Ústí nad Labem

Thcz

Thcz, vlastním jménem Martin Černý si k taneční muzice přičichl už jako náctiletý. Při jeho první návštěvě party Supersonic Garage v roce 1998 si řekl, že i on by chtěl být za mixem.
 Rok 2003 mu přinesl malou a krátkou zkušenost s vinyly a gramofony. Ovšem i tak se k nim rád postaví a znovu se pilně učí. 
V roce 2005 si pořídil program Traktor a začal tvořit své první mixy jen za pomoci PC. 
V roce 2008 si pořídil konzoli RELOOP, která je pro program Traktor vyvinutá a ihned jeho mixy dostaly "živý" náboj.  Thcz plně využívá širokou nabídku efektů a jeho sety jsou jimy prošpikované. 
Roku 2011 se přidává k ústeckému uskupení pěti DJs s názvem Without Gravity Crew, která má za sebou pořádání akcí po celém Ústí nad Labem a jeho okolí. Avšak po rozpadu této crew, v roce 2012, vzniká nová "Gravity Djs" se kterou Thcz stále spolupracuje.
Dále je poloviční součástí TP/UL dua "OccupatiOn Music". S tímto projektem je ve fázi kompletace tracků k promomixu.
Rok 2013 přinesl posun v jeho "kariéře". Byl osloven českým labelem Ex-tract Records, pro které hledá nové talenty, a oslovuje dje pro nahrávání X-tract podcast nights v internetovém rádiu DI.FM 
Jeho oblíbený styl je techno, ale hraje rád jakoukoliv hudbu, která se ho, jak říká - prostě musí dotknout.
Kde jste ho mohli vidět / slyšet -
La Mirage/Pha, Pekelnej Bar/Pha, ZOO Bar/Pha, BPM DJ.TV/Kladno, BPM Music Bar/Kladno, Experiment/LB, S-Centrum/Děčín, Undergroud Club/Kadaň, Pomeranč/ÚL, Café Alibi/ÚL, Saturnin/ÚL, EMCO/ÚL, Club DOMA/ÚL, Music Club U HADA/Žtc, ZEPPELIN/Žtc, atd.  
Po boku např.
SOUNDMOZAIK / DE, PLANET MONK / DE, QUICKIE, T.H.C., VOOJTEK, TRIBALMAN, BEDA, VASQUEZ, JB,