Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Jaroměř

Ala

Ala je jedním z průkopníků minimal music v čechách. Na elektronické scéně se poprvé objevuje v roce 2002, kdy začíná vystupovat jako DJ. O tři roky později se stavá spoluzakladatelem velmi uznávaného projektu KLIKA, se kterým vystupuje na mnoha velkých festivalech a v klubech po celé České republice i mimo ni. Hudba ho nepřestává naplňovat a proto se v roce 2008 začíná naplno věnovat své vlastní tvorbě. O necelé čtyři roky později vydává své první EP na labelu MANDMS Music, které sklízí nevídaný úspěch. Netrvá to dlouho a další releasy na labelu Shinocs Music, Divided Recordings a Krad Records opět potvrzují kvalitu jeho zvuku. Nyní se intezivně věnuje práci ve studiu a v neposlední řadě také na živém vystoupení.  

 

EN:

Ala is one of the pioneers of minimal music in the Czech republic. His first DJ appearance on the electronic music scene was in 2002. Three years later he became a co-founder of the highly acclaimed project KLIKA with which he has performed at many major festivals and clubs in the Czech Republic and abroad. The music seems to doesn't let him go and therefore in 2008 Ala begins fully pursue his own production. Less than four years later, he releases his first EP on the label MANDMS Music, which reaped unprecedented success. It does not take long and further releases on the label Shinocs Music, Divided Recordings and Krad Records again confirm the quality of his sound. Now he works intensively in the studio and mainly at their live act. 

 

Facebook fanpage: www.facebook.com

Soundcloud: soundcloud.com

Beatport: www.beatport.com