Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Praha

Scream

David Vlach aka CZScream přišel na svět v květnu roku 1984 v Praze. Klubovou muziku vnímá od roku 2001. O rok později začínají první pokusy hudbu mixovat. A to pomocí PC. O další rok později pořizuje základní vybavení - mixpult s gramofony.
Na jaře roku 2005 přichazí první veřejné vystoupení, pořádání několika večírků s názvem Direct Sound po pražských klubech a pozdější expanze do klubů po celé republice. Rok 2005 také přináší seznámení se zakladateli webu www.schranz.cz a následná spolupráce a zařazení do teamu. Následuje pravidelné vystupovaní po klubech napříč republikou a CZScream se stává jedním s předních českých hardtechno djs.
V řijnu 2006 vítězí v soutězi Stanton DJ Contest. Rok 2007 přináší účast na Legendární západočeské party Pigfest po boku holandské hardtechno ikony Djane Miss Djax a o rok pozdeji vystoupení na letním díle kralovny českých technoparties Apokalypsa.
2009 přináší účast na nekolika letních festivalech jako Summer Session, Summer Energy, Pigfest Open Air kde si střídá místo za pultem s Frankem Kvittou a především festival Summer of Love kde uzavíra program na techno/hardechno podiu ve společném setu s djem Destroyerem. Touto party také CZScream uzavírá období své prezentace jako hardtechno dj a orientuje se především na klasické techno. Seznámení a vzájemná hudební sympatie s Dj Cubem dává v roce 2010 vzniknout jejich společnému techno/tech-house projektu používajíc dva mixpulty a laptopy se software Traktor a Ableton, a jako CZScream & Cube vystupují napříč českými a moravskými kluby a festivaly. O dva roky pozdeji se jejich spolupráce pozastavuje a Screamova hudební prezentace se přesunuje do vod současného techno soundu.