Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Liberec

Sanny

DJ Sanny se poprvé začal zajímat o taneční elektronickou hudbu někdy kolem roku 1997, kdy ho velmi ovlivnily hudební pořady na místních rádiích Triangl a Delta. O dva roky později ovlivněn časopisem Tripmag, serverem Techno.cz a atmosférou první party definitivně propadá kouzlu vinylových desek. Jeho první DJské pokusy záhy probíhají na počítači, posléze na řemínkových gramofonech Tesla. V začátcích hraje především techno i díky přátelství s DJs Dahem a Gingerem, kteří ho podporují deskami z obchodu Nula2. 

Během tohoto období je pravidelným návštěvníkem parties po celé ČR a tím si také rozšiřuje svůj hudební obzor o další styly. Kromě v té době populárního techna je to především house v podání DJs jako např. Martin Haberland, Loutka nebo Pavel Bidlo, který ho oslovuje. V této době objevuje styl, který se označuje jako funky deephouse a jemu definitivně propadá v roce 2003 po vystoupení DJe Funa na Svojšicích, které je pro něj dodnes nezapomenutelným zážitkem.

Sanny si již stihnul zahrát na spoustě zajímavých akcí po klubech v celé ČR i na Slovensku po boku svých oblíbených DJs jako jsou např. Pavel Bidlo, Fun, Pat Heart, Vilém, Lumiere, Skipworker, Dan Cooley, Da Sunlounge, Kinky Movement a spousty dalších. Kolem roku 2006 vytvořil Sanny DJskou dvojku s DJem Efectivem, se kterým hráli především taneční funky house. Po jejich rozchodu se v roce 2009 dává dohromady s libereckým AndrewemJ se kterým vytvořil seskupení DeepDrink, pod kterým dodnes hrají, pořádají parties a produkují hudbu. 

Jejich společné sety se vyznačují především kombinací nu-disca, deephouse, funky a jackin houseu. Snaží se především o to, aby se návštěvníci klubu ani chvilku nenudili a svými sety chtěji co nejvíce bavit publikum pozitivní energií. I přesto, že AndrewJ zkouší štěstí za kanálem La Manche, jim nic nebrání nadále občas spolu hrát a produkovat. Sannyho v současné době můžete nejčastěji slyšet v libereckém klubu Experiment.

Rezidentní noci:

Remember House @ Experiment Liberec /společně s Pavlem Bidlem
Radio1 night @ Experiment Liberec / společně s Danem Cooleym
Solid Sound @ Experiment Liberec /společně s Vilémem

DeepDrink - Eoyp Notts!
soundcloud.com