Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Slaný

Papik Brothers

Djský back2back projekt bratrů Karla Papíka a Michala Papíka odstartovaný na podzim 2010 po předešlé spolupráci jako djs Carlosh a T-suset.
Karel Papík narozen v roce 1981. Za djský pult se poprvé postavil už v roce 1994 na menších akcích nedaleko Slaného. Od té doby byl unešen djským uměním a technikou patřící k ní a tak jako totální samouk se učí tajů míchání. Hrával world music, funky a tehdy začínající electro styl. V roce 2002-2003 provozuje vlastní hudební klub Magion ve Slaném, v roce 2006-2009 jako produkční v klubu Lokalita a Alien Baru ve Slaném. Nyní vlastníkem klubu Bat. Music Space opět ve Slaném. Dále pak pořádání různých akcí místní scény kolem Slaného, Kladna a Loun... Oblíbenými styly jsou house, techhouse, deephouse, techno, minimal.
Michal Papík, narozen 25.4.1992 ve Slaném. Hudbě se věnoval již od malička, navštěvoval ZUŠ Slaný, nejdříve piano, později bicí. K elektronické hudbě se dostal v roce 2004 díky svému bratrovi, o rok později se naučil mixovat a o další rok později si zahrál ve 14 letech na svojí první párty v Alienu ve Slaném. Pokračoval hraním na různých parties v okolí.
Svým osobitým soundem vás Papik Brothers rozhodně dostanou. Nutno podotknout, že tito dva pánové vás rozhodně nikdy nebudou šetřit a jejich jízdu si užijete na sto procent.
Pořádají pravidelně každý měsíc residentní noc OK! v clubu Bat. Music Space a jsou také residenty Pekelnýho Baru v Praze .