Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Praha

Stephen C

Devatenáctiletý Štěpán Cibulka aka Stephen C (Experiment resident) se dostal do hudebního povědomí díky klubu Touster, kde si poprvé zahrál na residentní noci DJe Ezwella Mixtape společně s významnou osobností naší taneční scény, DJ Bélou En. Tato noc se pro něj dalšíim impulsem ke zlepšování a vytříbení svého vlastního stylu, který se řadí od temnějších vod tech-house až k našláplému deep-house. Ovlivněn právě DJs jako je Ezwell, Schwa a spousty dalších se dostal k hudebnímu stylu, který si následně osvojil a hraje ho dodnes.

Díky své pracovitosti a nadšení následně dostal příležitosti po barech (BPM Music Bar, Abstrakt klub..) a klubech (Milenium club Tábor, Touster club and lounge Praha, Styx Praha, Druhé Patro), až se následně propracoval do libereckého klubu Experiment, kde se po několika vydařených akcích a kvalitních výkonech stal residentem a právě tento milník patří v jeho krátké kariéře k nejvýznamějším - zahrál si zde např. s DJs jako jsou Freaky Behaviour, Lurob či JR from Dallas. Na začátku roku 2013 také vyhrává DJ contest párty Dynamix, značky kterou vede DJ Da Moon, načež si také zahraje na jejím posledním vydání v clubu Touster Club and Lounge. Dále dostává šanci zahrát si v klubu Radost FX nebo Yes! club.

Stephen C si zakládá na šlapavém a groovy deep housu až tech-housu.


Oblíbený Labely:
Dirtybird, Get Physical, Dirt Crew, Exploited, Amadeus Records, Defected
Umělci:
Urulu, Hot Since 82, Dusky, Justin Martin, Edu Imbernon, Steve Huerta, Roosevelt, Michelle Owen