Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

Zatím nemá žádné novinky...
Výskyt

Praha

Joshua Pi

Láska k hudbě a djingu u něj začala propukat již v raných letech ZŠ, kdy svému okolí pouštěl pro zábavu vše, co znělo dostatečně elektronicky v rytmu house nebo techna. Krásné středoškolské období 02 až 06 mu umožnilo pilně studovat djs na všelijakých party v širokém pásmu stylu elektronické hudby, kterou byl nadmíru pohlcen. První djske pokusy na PC s babiččinou gramoteslou a mixem se rozrostly v aktivní experimentování se soundsystémem kamtekk s několika partypeople z okolí. Hrál, bavil lidi a užíval si vše od house, přes techhouse do techna a začal se pouštět do zlomeného d'n'b. V roce 06 ho divoká studia na vysoké v Liverci odřízla od kamtekku, který posléze vyšuměl, ale jeho láska djingu nevyšuměla. Aktivní účastí na kdejaké party a hraním pro kamarády na svém kolejním pokoji, se přes privátní akce dostal do harcovského clubu Had, kde jeho veřejné vystoupení se Sirdamanem odstartovalo party Electronic Education. Na tomto multistylovém večírku, který se rozrostl v několik pokračování, se setkal s libereckým djem Shark8, díky němuž se se začátkem roku 2011 stal součástí projektu CBS Crew.

 

 

Joshua našel ty správné lidi a jeho láska k hudbě a djingu propukla v pravidelné CBS hraní v libereckých clubech a music barech Faux Paus, Barrandoff, Casta, Vlak, Sutr, Experiment a také Jablonecký Monkey Bar. Po dvakrát se zúčastnil Chlumeckého mini open airu Supersonik Elektronik a stál za organizací hudební doprovodu djs a kapel dvoudenního festivalu SportFest na Harcovských kolejích. Koncem roku 2011 migruje do matičky Prahy za prací, ale také za dalším aktivním hraním. Se svými kumpány z CBS se dostává do klubů Styx, Touster, U Rozjetý žáby, Pekelnej bar, Azyl a společně s dalšími sound crew a djs pořádá multistylové večery a večírky. Snaží se pravidelně prosazovat a bavit partypeople za každé situace.

 

Díky vám všem, pač bez vás by to něšlo ... :)