Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Všichni DJs
Uživatel Heslo

Poslední novinky

   
26.08.Deep Drink v září v Nottinghamu, UK
Výskyt

Nottingham, UK

Andrew J

www.youtube.com

Ondřej začal s djingem v roce 2003 v Liberci. Jeho srdce už od počátku pumpovalo v rytmu melodického funky housu či hypnotického techhousu. V klubech Liquid, Street, D'Eppl, Teta Marta, Zavináč a Escape se seznámil s Eazym, Frigem, Jirkou Vlasákem, Marty Kejem a dalšími. Poktal též svého nejlepšího kamárada Sannyho, s kterým v roce 2010 založil společný projekt Deep Drink, pod kterým společně pořádají párty, hrají a produkují.

Inspirován Nottinghamskou a San Franciskou taneční scénou, Ondřej konvergoval k čerstvě se rozvíjímu funky deep house plného vokálu a akutstických nástrojů s hutně se valivou basovou linkou. Též v roce 2010 začal nahrávat sérii mixů nesoucí opět název Deep Drink a se Sannym začal stejnomenou noc v baru Stereo. Zprvu spíše noc pro štangasty se později stala vyhlášenou událostí přitahující milovníky elektronické hubny do té míry, že konec večerům pravidelně činila policeje ČR.

V roce 2011 došlo k otevření libereckého klubu Experiment, kde se Deep Drink stal residentními dji. Zahráli si zde po boku mnoha československým djů/producentů jako Fun, Lucas Hulan, Petr K, Lumier, Vilém, Bidlo, Shifter, Bollo, Face, MC Manda, M&gors, Dan Cooley a také po boku zahraničních hvězd elektronické taneční scény Da Sunlounge, Kinky Movement, Chris Quadrant, Nikola Gala, JR From Dallas, Michal Schwa ze Shades of Gray, Da Moon, Flapjackers a dalších.

V roce 2012 Deep Drink hostoval v několika prestižních pražských klubech jako Roxy, Cross, Pekelný bar a byl pozván na tradiční festivaly Macháč, Nudvajovice u Turnova. V témže roce se Ondřej odstěhoval do anglického Nottinghamu, kde od začátku roku 2013 spolupořádá měsíční rádivou show pod názvem "Kuttin' the Rug" s Chrisem Quadrantem a ostatními členy Rugkutta sound systému, na rádiu MyHouseYourHouse. Od záři 2013 zahajuje tato sestava společně stejnojmennou noc a prvním hostem nebude nikdo jiný než Sanny, který se teší na svůj první let letadlem, protože do té doby nedokázal opustit své milové řízení:)

Ondřej by chtěl poděkovat všem blízkým a svým kamarádům za podporu a za skvělé časy, které s nimi zažil!