Projekt sdružující české djs, kteří hrají kvalitní undergroundovou hudbu. Novinky a hudba přímo od djs, videa a pravidelné podcasty. Techno / Minimal / House / Acid / Bass

HOME   |   DJS   |   NOVINKY   |   HUDBA   |   PODCASTY   |   CLCK VIDEO   |   GALERIE   |   KONTAKT
Zpět na DJ profil
Uživatel Heslo

10.08.2017 - CLCK

Interview w/ Evil Boy

Do 98. dílu CLCK Podcastu jsme si pozvali libereckého dj, producenta, holiče a partyboye Tadeáše Kristiána aka Evil Boy. Dříve vystupoval jako Morybundus nebo Tedovsky, s Misologym vydali několik dnb releasů na jeho labelu Sun Side Recordings. Z dnb postupně přesedlal spíše na rovné beaty, přišel tak čas si ho pozvat a protože s Tadeášem žijeme ve stejném městě, nebylo od věci udělat i krátký rozhovor.

Ahoj Tádo! Začneme jako obvykle. Kdy a jak ses aktivně dostal k hudbě?

Brácha měl doma gramofony už když jsem byl malej kluk. Jezdit hrát na mejdany jsem začal asi v šestnácti se staršíma klukama z Chrastawak sound systemu.
Pamatuju si, jak se na mě lidé chodili koukat jako do cirkusu. Když se na to koukám zpětně, muselo to vypadat komicky. Takhle mladej kluk, co hraje na Czechteku. Brrr...

Vím, že jsi založil Sun Side Recordings, delší dobu už ale nejsem v obraze, jak to s ním je. Kdy vznikl, co mi o něm můžeš říct a funguje ještě?

Prvně bych chtěl říct, že Sun Side je už jenom milá vzpomínka. Prostě to celé samovolně zaniklo s tím, kolik jsme oba s Misologym měli práce. Bylo to hezký :) Cokoliv, co člověk dělá s Misologym, je prostě skvělý :))
Začalo to asi v roce 2009? Sám nevím. Bavilo nás to, dělali jsme to pro radost, nic jiného než hudba nás nezajímalo. Taky se nám podařilo přispět do mlýna rozjíždějícím se producentům jako třeba A-Cray, Symplex etc. a to je velice příjemnej pocit.

Před nedávnem jsme se bavili o tom, že se vracíš k produkci. Prozraď víc... :)

Momentálně jsem spolu s Kletisem (A51) dostal klíče od studia, které v nejbližších nepracovních dnech vyladíme. Po dlouhý době jsem zase nadrženej po hudbě jako po Emily Ratajkowski.
Každopádně studijko mám i doma, ale pořád nejsem spokojenej se zvukem. Co se žánru týče tak se nikam neřadím.
Kletis na mě má samozřejmě vliv, stejně jako ho míval a má Misology. Takže i když jsem spíš rovnej, přirozeně mě to nutí fúzovat ke zlomeninám. Sám to asi nedokážu uplně definovat. Ale copak se dá psát srozumitelně o hudbě?
Čím víc se toho v produkci učím, tím víc mi dochází, jak moc je to celý na začátku. Avšak můžu prozradit, že na vavřínech neusínáme a něco hodnotnýho chystáme.
V současnosti mám hodně práce s klienty které stříhám. Otevírám v příštích dnech holičství, takže se přes den věnuju stříhání, přes noc skládám muziku a o víkendech potřebuju odpočívat, proto neberu moc hraní.

Chtěl by jsi něco říct na závěr?


Nepodporujte debilni muziku a tu co máte rádi, tu podpořte.

 

Díky za rozhovor!

 

Evil Boy zahraje ve středu 16.8. na terase libereckého klubu 11th.

 

Ptal se Skaph

Srpen 2017

 

 

EVIL BOY

Soundcloud / soundcloud.com
Mixcloud / www.mixcloud.com